Scroll to top
  • Biuro organizacji targów
  • marketing@ptg.info.pl
  • +48 537 820 720
  • Biuro i linia telefoniczna czynne od pn-pt
  • Linia telefoniczna: 7:00 - 17:00
  • Biuro: 7:00- 15:00

TARGI KATOWICE 2019 JUŻ ZA KILKANAŚCIE GODZIN!!!!

Scena już gotowa, a na niej o 10.00 uroczyste otwarcie Międzynarodowych Targów Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego KATOWICE 2019 TARGI Katowice oraz Targi EkoSpalanie i EkoTechnologie KATOWICE 2019

Wcześniej o 9.30 otwarcie bram targowych. Akredytacje można odbierać już od 7.30 od ulicy Olimpijskiej .

O 8.45 konferencja prasowa z udziałem Wiceministra Energii Adama Gawędy, wiceprezydenta Katowic Mariusza Skiby, organizatora Targów prezes Polskiej Techniki Górniczej S.A. Iwony Gramatyki, prezesa Górniczej Izby Przemysłowo-Handlowej Janusza Olszowskiego
i prezesa Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach Tomasza Zjawionego.

W pierwszym dniu między innymi debaty: o sprawiedliwej transformacji energetycznej w Unii Europejskiej, możliwościach wykorzystania polskiego węgla do stabilizacji podaży i rozwoju nowoczesnych technologii, inicjatywie MinGenTec alternatywnych ścieżek dalszego rozwoju firm działających w obszarze węgla brunatnego.

W planach tez panele dyskusyjne o: polityce surowcowej Polski, strategiach biznesowych polskich i zagranicznych kompanii górniczych, wsparciu przedsiębiorstw surowcowych na rybkach eksportowych.

O 11.00 scenie głównej Konkurs dla Wystawców, a wieczorem o 19.00 uroczysty bankiet w NOSPR dla wystawców i zaproszonych gości, podczas którego zostaną wręczone nagrody i Platynowa Statuetka.

Wszystko w Spodek i Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach NOSPR Katowice


‼️BĄDŹCIE Z NAMI ‼️

Related posts

Language