Scroll to top
  • Biuro
  • ptg@ptg.info.pl
  • 7:00 - 16:00

DZIĘKUJEMY WYSTAWCOM, UCZELNIOM, STUDENTOM I ZWIEDZAJĄCYM !!!

Serdecznie dziękujemy za okazane nam zaufanie i współpracę podczas kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego KATOWICE 2019 oraz towarzyszącym im po raz pierwszy Targów EkoSpalanie & EkoTechnologie KATOWICE 2019. W sposób szczególny nasze podziękowania kierujemy do Wystawców, którzy zaprezentowali bogatą ofertę oraz nowinki rynkowe. Wyrażamy nadzieję, że Państwa obecność podczas tegorocznej edycji imprezy przełoży się na owocne kontrakty i unikatowe relacje biznesowe.

Dziękujemy za Państwa zaangażowanie i przygotowanie oferty, a także aranżację Państwa stoisk wystawowych. Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi oraz sugestie, co pozwoli na jeszcze lepszą organizację targów i wydarzeń towarzyszących.

Liczymy na kontynuację współpracy i Państwa udział w Targach w roku 2021!

Dziękujemy również uczelniom wyższym oraz studentom za zaangażowanie, niezwykle ciekawe prezentacje i obecność na naszych Targach. Wasze bolidy, drony, łaziki i inne skonstruowane maszyny bez wątpienia uatrakcyjniły tegoroczną edycję Targów Katowice. Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom Konkursu dla Studentów: „Innowacje w Przemyśle Katowice 2019” !!!

Miło nam również, że tak licznie odwiedzili nas uczniowie. Wierzymy, że była to dla nich przydatna lekcja, ale także dobra zabawa.

I dziękujemy wszystkim zwiedzającym. To dla nas wielka radość, że tak dużo osób nas odwiedziło.

Zapraszamy na kolejną edycję Targów Katowice – już za 2 lata od 7 do 10 września 2021 roku!

BĄDŹCIE Z NAMI ‼️

Related posts