Scroll to top
  • Biuro
  • ptg@ptg.info.pl
  • 7:00 - 16:00

Polska Technika Górnicza S.A. została BRĄZOWYM PARTNEREM Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Technicznej Innowacyjne Techniki i Technologie dla Górnictwa BEZPIECZEŃSTWO – EFEKTYWNOŚĆ – NIEZAWODNOŚĆ 14-16 października 2019.

Pierwszego dnia 20. Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Technicznej Innowacyjne Techniki i Technologie dla Górnictwa BEZPIECZEŃSTWO – EFEKTYWNOŚĆ – NIEZAWODNOŚĆ w Hotel Klimczok Resort & SPA organizowanej przez Instytut Techniki Górniczej KOMAG odbyła się debata „Jak innowacyjność polskiego górnictwa wpłynie na jego kondycję w perspektywie lat 2020-2050”, w której głos zabrała Prezes PTG S.A. – Iwona Gramatyka

Celem całej konferencji była wymiana doświadczeń do wdrażania rozwiązań służących poprawie bezpieczeństwa pracy w zakładach górniczych oraz przedstawienie zagadnień związanych z wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań technicznych w kopalniach, jak również prezentacja oferty producentów maszyn i urządzeń. Konferencja przyczyniła się do integracji środowiska naukowego z przedstawicielami przemysłu, stając się doskonałą okazją do dyskusji i tradycyjnie już gromadząc liczne grono uczestników, zainteresowanych kierunkami rozwoju bezpiecznego i efektywnego górnictwa.

Related posts